Konsultacje emigracyjne

 

Konsultacje emigracyjne

Z różnych przyczyn temat emigracji jest w Polsce wciąż tematem bardzo popularnym, szczególnie w przypadku tak atrakcyjnych krajów jak Australia. To zainteresowanie widać szczególnie w ilości kierowanych do nas zapytań. Bardzo cieszy nas fakt, że zwracają się Państwo do nas.

 

Zawsze staramy się rzetelnie i wyczerpująco, w ramach naszej wiedzy i aktualnych przepisów, doradzić Państwu jak najlepsze rozwiązanie. Często nasze rady pomagają w osiągnięciu celu, jakim najczęściej jest uzyskanie stałego pobytu w Australii, ale czasem zdarza się, że musimy niestety rozwiać Państwa nadzieje, uczciwie argumentując brak szans i możliwości na emigrację.

 

Tego typu doradztwo jest możliwe jedynie w ramach osobistej wizyty Państwa w naszych biurach, bądź też w ramach usługi indywidualnej konsultacji.

 

Temat emigracji jest zbyt szeroki i wymaga szczegółowej analizy aplikanta, żeby udzielać zdawkowych informacji drogą telefoniczną, bądź mailową. Dlatego nie będziemy udzielać informacji dotyczących emigracji przez telefon lub e-mail.

 

Prosimy o umawianie się z nami w wg następującego harmonogramu;

 

  • Spotkania we wrocławskiej centrali odbywają się codziennie od pn-pt. w godz. od 11-16. Możliwość spotkania jest determinowana jedynie dostępnością naszego konsultanta.

 

  • Spotkania w warszawskim oddziale odbywają się 2 razy w miesiącu w terminie ustalonym przez nas. Z reguły jest to czwartek piątek pomiędzy godzinami 10-16. (kaucja 123 zł)

 

W Warszawie możemy obsłużyć jedynie 10 osób, z których każda będzie miała godzinę konsultacji. W związku z tym, że nie wszyscy nasi interesanci dotrzymywali terminów, zabierając tym samym miejsce innym, zdecydowanym osobom, postanowiliśmy w przypadku warszawskich konsultacji wprowadzić kaucję 123 zł, którą będziemy pobierać od wszystkich chętnych na spotkanie z naszym konsultantem. Jeśli klient przez rok od spotkania skorzysta z naszych usług, to kwota w całości zostanie naliczona na poczet przyszłej umowy, natomiast jeśli nie skorzysta z naszych usług, kaucja przepadnie.

 

Informacja o dniu, w którym organizujemy konsultacje w Warszawie pojawia się w formie news’a na stronie głównej naszego portalu, ze sporym wyprzedzeniem do dnia, w którym planujemy konsultacje. Z reguły jest to ostatni czwartek (czasem piątek) miesiąca.

Serdecznie zapraszamy

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!