Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Emigracja do Australii

Organizacja przelotu

 

Dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie sprawić, że Twoja emigracja do Australii przebiegnie szybko i sprawnie – od momentu gromadzenia dokumentów, poprzez proces wizowy, wydanie (otrzymania) wizy, aż do samego wyjazdu.

Marzysz o wyprowadzce do dalekiej i egzotycznej Australii, ale przeraża Cię ogrom formalności, którymi musisz zająć się przed wyjazdem? Z myślą o takich sytuacjach stworzyliśmy firmę PERFECT – specjalistę od organizacji wyjazdów sezonowych, edukacyjnych i stałego pobytu na południe globu. Pomagamy naszym klientom w organizacji wyjazdów do Australii już ponad 22 lata!

Emigracja do Australii – biznesowa, rodzinna, zawodowa

Australia to kraj posiadający jedną z najlepiej rozwijających się gospodarek na świecie, nic więc dziwnego, że możliwość wyjazdu przyciąga coraz więcej zainteresowanych.

Wyjazd do innego kraju – zwłaszcza tak odległego, to bardzo ważna, przełomowa decyzja w życiu każdego człowieka. Emigracja do Australii to główne zadanie naszej firmy – pomagamy w tym osobom indywidualnym, parom i całym rodzinom już od 1995 roku.

Wyjazdy organizowane przez Perfect podzieliliśmy na trzy typy:
– zawodowe,
– rodzinne,
– biznesowe.

Pierwsze i trzecie wyjazdy skierowane są do wszystkich, dla których emigracja wiąże się z otworzeniem własnej firmy lub zatrudnieniem w Australii.
Pierwsza, to najpopularniejsza droga, związana z subiektywną atrakcyjnością zawodową aplikanta. Pod uwagę bierze się tutaj; zawód wyuczony, wykonywany, staż I znajomość języka. Z naszej oferty mogą skorzystać potencjalni inwestorzy, kierownicy oraz pracownicy korporacji międzynarodowych lub poszerzających działanie o nowe rynki. Tego rodzaju emigracja jest jedną z form stałego pobytu, dlatego wymaga, tak jak i inne spełnienia szeregu formalności jeszcze przed wyjazdem.

Propozycja Family migration to tzw. łączenie rodzin, które dotyczy osób posiadających w Australii bliską rodzinę; rodzica, dziecko, dziadków oraz rodzeństwo krewnych mieszkających w tym kraju na stałe (rezydentura lub obywatelstwo). W ramach tej kategorii funkcjonuje również wiza partnerska I narzeczeńska związane z emigracją osoby którą łączą bliskie relacje z obywatelem lub rezydentem Australii. Te relacje mogą odnosić się do;
chęci zawarcia związku małżeńskiego
przebywania w “konkubinacie” przez okres minimum 12 m-cy (dopuszczone są również związki jednopłciowe)
przebywania w związku formalnym (małżeństwo)

Trzeci typ odnosi się głownie do osób majętnych, chcących dokonać pokaźnych inwestycji na tynku australijskim.

Nie wiesz, czy kwalifikujesz się na emigrację? Polecamy nasze konsultacje w Warszawie i Wrocławiu.

Załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności
Jesteśmy po to, aby ograniczyć Ci stres i zamieszanie związane z Twoją emigracją do Australii. Doskonale wiemy, jakie wymogi muszą spełniać osoby, które chcą wyjechać tam na stałe. Niezależnie od celu wyjazdu zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności, m.in.:

– pomagamy w wyborze właściwego rodzaju wizy,
– zapewniamy doradztwo emigracyjne,
– pomagamy w kompletowaniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji,
– weryfikujemy szanse na daną formę pobytu, np. wyjazd rodzinny czy zawodowy

Porady i konsultacje przed wyjazdem do Australii
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka do tak odległego miejsca to ważna, życiowa decyzja, z którą wiąże się wiele pytań i wątpliwości. Wszystkim, poważnie zainteresowanym tematem, oferujemy szerokich wachlarz opcji konsultacyjnych włącznie z konsultacjami u klienta w domu (dotyczy terenu całej U.E.), na które możesz umówić się telefonicznie. Jak zacząć? Skontaktuj się z nami telefonicznie, a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Głównym celem naszych konsultacji jest przede wszystkim ocena realnych szans na otrzymanie wizy i wyjazd.

Podczas Twojej wizyty w naszym oddziale dzielimy się naszą bogatą wiedzą na temat Australii, którą warto zdobyć jeszcze przez wyjazdem. Dotyczy to między innymi wyboru najszybszego sposobu na otrzymanie wizy czy zaznajomienia z przepisami prawnymi dotyczącymi wyjazdu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s