Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Emigracja zawodowa

 

emigracja zawodowa

Jeśli myślisz o emigracji do Australii, to najprostszą drogą do takiego celu jest staranie się o pobyt stały na podstawie kwalifikacji zawodowych – najlepiej tych poszukiwanych przez rząd australijski lub rządy stanowe.

 

Czy Australia potrzebuje Twojego zawodu?

Warto najpierw sprawdzić, czy Twój zawód i Twoje umiejętności wystarczą, abyś mógł starać się o pobyt stały z Polski, czy też konieczne będzie zdobycie innych kwalifikacji w Australii. Najszybszym i najlepszym sposobem na ocenę szans jest skorzystanie z bezpłatnych konsultacji emigracyjnych.

W wypadku udanej weryfikacji…

Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, jesteś szczęściarzem! Teraz musisz już tylko zdać egzamin językowy IELTS, aby złożyć wniosek o pobyt stały. Jeśli nie znasz angielskiego, możesz wyjechać do Australii na kilkumiesięczny kurs językowy, który przygotuje Cię jednocześnie do zdania egzaminu. Wówczas będziesz mógł złożyć wniosek o pobyt stały i spokojnie oczekiwać na pozytywną decyzję mieszkając i pracując w Australii.

A jeśli się nie kwalifikujesz?

Jeśli Twoje kwalifikacje nie są wystarczające do ubiegania się o pobyt stały,  możesz je uzupełnić  do wymaganego minimum lub zdobyć nowy zawód. Oba te cele możesz realizować w Australii na wizie studenckiej.
Wiele osób znajdując swój zawód na liście zawodów poszukiwanych w Australii, automatycznie uznaje go za równoważny australijskiemu odpowiednikowi i wydaje im się, że wystarczy złożyć wniosek, a zostanie on pozytywnie rozpatrzony. Niestety – warunki uznawania kwalifikacji zagranicznych przez instytucje australijskie nie są takie proste i rozpoczęcie procedury uznawania kwalifikacji i procedury imigracyjnej kończy się często wydaniem dużej kwoty pieniędzy i rozczarowaniem.
Przed złożeniem aplikacji warto zweryfikować swoje szanse. Robimy to bezpłatnie podczas konsultacji w naszych biurach. Szanse na emigrację przez kwalifikacje zawodowe weryfikujemy w oparciu o aktualne przepisy i regulacje prawne oraz nasze prawie 20 letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Po co płacić za coś, co można mieć bezpłatnie, szybko i profesjonalnie?
Skontaktuj się z nami i sprawdź bezpłatnie Twoje szanse na emigrację.  
Jeśli jeszcze nie spełniasz warunków, doradzimy Ci co zrobić, aby Twoje plany i marzenia się spełniły!
Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s