Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Indywidualne konsultacje

 

KonsultacjeKażdy klient, który jest zainteresowany wyjazdem do Australii, może skorzystać z usługi indywidualnych konsultacji w swoim miejscu zamieszkania.

 

Usługa ta kierowana jest do tych osób, które z braku czasu (bądź innych przyczyn) nie mogą dotrzeć do naszych biur. Możemy przyjechać do każdego, kto będzie chciał skorzystać z naszych usług.

 

Opłata za usługę pobierana jest w formie kaucji, której wysokość uzależniona jest od regionu Polski:

 

 • województwo dolnośląskie i opolskie – kaucja w wysokości 1000 zł
 • pozostałe województwa – kaucja w wysokości 2000 zł

 

Możliwe jest również umównienie konsultacji na terenie całej Europy – wówczas kaucja jest ustalana indywidualnie!

 

Dlaczego kaucja?

Codziennie odbieramy mnóstwo telefonów z zapytaniami odnośnie możliwości wyjazdu do Australii. Wiele z osób dzwoniących ma nadzieję, że wyjazdy do Australii są dofinasowywane przez rząd lub że istnieją programy stypedialne pozwalajace dostać się do Australii minimalnym kosztem.

Tak niestety nie jest i dlatego choć do Australii pojechać chciałoby wiele osób, to nie każdy będzie mógł spełnić to marzenie.

 

Dlatego też usługa indywidualnych konsultacji ma na celu zwiększenie wygody oraz jakości obsługi klienta zdecydowanego na wyjazd.

Dla tych właśnie osób usługa jest bezpłatna, ponieważ zapłacona przez nich kaucja zaliczana będzie w całości na poczet opłat związanych z ich wyjazdem.

 

Utrata kaucji nastąpi tylko w przypadku skorzystania z usługi indywidualnych konsultacji bez późniejszego wyjazdu do Australii za pośrednictwem naszej firmy.

 

Wszystkie osoby przekonane o tym, że chcą z nami wyjechać do Australii mogą nas do siebie zapraszać i nie poniosą z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów!

 

Procedura

 • telefoniczne lub mailowe zgłoszenie chęci spotkania się z naszym konsultantem w wybranym przez Państwa mieście
 • opłacenie kaucji w wysokosci zależnej od miejsca spotkania
 • nasz konsultant przyjeżdża na umówione z Państwem spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie

 

To Państwo wybierają dzień oraz godzinę naszego spotkania.

 

Jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani na wyjazd i nie chcecie ryzykować utraty kaucji, zapraszamy na bezpłatne konsultacje w naszych biurach.

 

W przypadku jakichkolwiek zapytań, czy niejasności jesteśmy do dyspozycji!

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

 • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
 • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
 • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
 • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
 • organizujemy wiele imprez promujących Australię
 • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s