Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Konsultacje emigracyjne

 

Konsultacje emigracyjne

Z różnych przyczyn temat emigracji jest w Polsce wciąż tematem bardzo popularnym, szczególnie w przypadku tak atrakcyjnych krajów jak Australia. To zainteresowanie widać szczególnie w ilości kierowanych do nas zapytań. Bardzo cieszy nas fakt, że zwracają się Państwo do nas.

 

Zawsze staramy się rzetelnie i wyczerpująco, w ramach naszej wiedzy i aktualnych przepisów, doradzić Państwu jak najlepsze rozwiązanie. Często nasze rady pomagają w osiągnięciu celu, jakim najczęściej jest uzyskanie stałego pobytu w Australii, ale czasem zdarza się, że musimy niestety rozwiać Państwa nadzieje, uczciwie argumentując brak szans i możliwości na emigrację.

 

Tego typu doradztwo jest możliwe jedynie w ramach osobistej wizyty Państwa w naszych biurach, bądź też w ramach usługi indywidualnej konsultacji.

 

Temat emigracji jest zbyt szeroki i wymaga szczegółowej analizy aplikanta, żeby udzielać zdawkowych informacji drogą telefoniczną, bądź mailową. Dlatego nie będziemy udzielać informacji dotyczących emigracji przez telefon lub e-mail.

 

Prosimy o umawianie się z nami w wg następującego harmonogramu;

 

  • Spotkania we wrocławskiej centrali odbywają się codziennie od pn-pt. w godz. od 11-16. Możliwość spotkania jest determinowana jedynie dostępnością naszego konsultanta.

 

  • Spotkania w warszawskim oddziale odbywają się 2 razy w miesiącu w terminie ustalonym przez nas. Z reguły jest to czwartek piątek pomiędzy godzinami 10-16. (kaucja 123 zł)

 

W Warszawie możemy obsłużyć jedynie 10 osób, z których każda będzie miała godzinę konsultacji. W związku z tym, że nie wszyscy nasi interesanci dotrzymywali terminów, zabierając tym samym miejsce innym, zdecydowanym osobom, postanowiliśmy w przypadku warszawskich konsultacji wprowadzić kaucję 123 zł, którą będziemy pobierać od wszystkich chętnych na spotkanie z naszym konsultantem. Jeśli klient przez rok od spotkania skorzysta z naszych usług, to kwota w całości zostanie naliczona na poczet przyszłej umowy, natomiast jeśli nie skorzysta z naszych usług, kaucja przepadnie.

 

Informacja o dniu, w którym organizujemy konsultacje w Warszawie pojawia się w formie news’a na stronie głównej naszego portalu, ze sporym wyprzedzeniem do dnia, w którym planujemy konsultacje. Z reguły jest to ostatni czwartek (czasem piątek) miesiąca.

Serdecznie zapraszamy

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s