Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Doradztwo edukacyjne

 
Doradztwo edukacyjneJako pierwsi w Polsce zajęliśmy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym związanym z rynkiem australijskim.

 

Przez niemal dwadzieścia lat działalności nawiązaliśmy współpracę z ponad dwustoma szkołami z każdego poziomu edukacji (szkoły językowe, colleges i uniwersytety).

 

Szkoły te znajdują się na terytorium wszystkich stanów Australii, co powoduje, że możemy Was wysłać niemal do każdego wybranego przez Was miejsca.

 

Przy tak dużym wyborze nasz klient zawsze staje przed trudną decyzją; jaką szkołę wybrać, na ile, w jakim mieście? To czy ktoś wybierze Perth, czy Sydney ma duże znaczenie, bo każde miasto ma swój klimat i specyficzny styl życia.  Podobnie jest przy wyborze kursu; dwa kursy o tej samej nazwie mogą znacznie się różnić.

 

Nasza praca polega na profesjonalnym doradztwie, dzięki któremu nie będziecie musieli samodzielnie zdobywać informacji, ale będziecie mogli polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.

 

Naszym klientom oferujemy kompleksowe doradztwo edukacyjne. Pomagamy im wybrać uczelnię lub szkołę, miasto i region spełniający ich oczekiwania. Pamiętacie, że to Wy decydujecie gdzie chcecie jechać, my jedynie te miejsca nazywamy.

 

Za nasze doradztwo edukacyjne nie pobieramy żadnych opłat.

Nie jest tajemnicą, że agenci edukacyjni są finansowani przez podmioty australijskie, a gratyfikacje te nie wpływają na zwiększenie kosztów nauki dla klienta. Często także otrzymujemy od szkół australijskich specjalne zniżki lub pakiety, które możemy zaoferować naszym klientom.

 

Nie ma zatem możliwości tańszego zorganizowania wyjazdu samodzielnie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s