Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Doradztwo emigracyjne

 

Doradztwo imigracyjneEmigracja jest w Polsce wciąż tematem bardzo popularnym, zwłaszcza w przypadku tak atrakcyjnych krajów jak Australia. To zainteresowanie widać szczególnie w ilości kierowanych do nas zapytań. Bardzo cieszy nas fakt, że zwracają się Państwo właśnie do nas. Zawsze staramy się rzetelnie oraz w oparciu o profesjonalną, zgodną z aktualnymi przepisami wiedzę doradzić naszych klientom w kwestii wyjazdu.

 

Tego typu doradztwo jest możliwe tylko w ramach osobistej wizyty Państwa w naszych biurach, bądź też w ramach usługi indywidualnej konsultacji.

 

Temat emigracji jest bardzo złożony i wymaga indywidualnej, szczegółowej analizy każdego z aplikantów. Nie udzielamy więc informacji dotyczących emigracji przez telefon lub e-mail.

 

Prosimy wszystkie osoby zainteresowane tą usługą o telefoniczne rezerwowanie terminów spotkań w naszej wrocławskiej centrali lub warszawskim oddziale.

 

Konsultacje we Wrocławiu

Spotkania we wrocławskiej centrali odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11-16 i są bezpłatne. Możliwość spotkania zależy jedynie od dostępności naszego konsultanta. W wyjątkowych okolicznościach, spotkania mogą odbywać się w innych dniach i godzinach.
W celu umówienia konsultacji proszę zadzwonić pod numer 71 343 40 09 i ustalić termin i godzinę spotkania. Możliwe jest również ustalenie terminu mailowo, ale jest to zdecydowanie mniej efektywne.

 

Konsultacje w Warszawie

W naszym warszawskim organizujemy specjalne sesje konsultacyjne, podczas których możemy obsłużyć maksymalnie 10 osób. Każda z nich będzie miała godzinę konsultacji.

 

W związku z tym, że nie wszyscy nasi interesanci dotrzymywali terminów, zabierając tym samym miejsce innym, zdecydowanym osobom, postanowiliśmy w przypadku warszawskich konsultacji wprowadzić kaucję 123 zł brutto, którą będziemy pobierać od wszystkich chętnych na spotkanie z naszym konsultantem. Jeśli klient przez rok od spotkania skorzysta z naszych usług, to kwota w całości zostanie naliczona na poczet przyszłej umowy, natomiast jeśli nie skorzysta z naszych usług, kaucja będzie opłatą za konsultacje.

 

Termin konsultacji w Warszawie pojawia się w formie news’a na stronie głównej naszego portalu – zazwyczaj jest to ostatni czwartek miesiąca.  W celu umówienia spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem w Warszawie pod numerem 22 621 67 57.

 

Konsultacje indywidualne

Każdy klient, który jest zainteresowany wyjazdem do Australii może skorzystać z indywidulanych konsultacji w swoim miejscu zamieszkania. Usługa ta kierowana jest do tych wszystkich osób, które z braku czasu (bądź innych przyczyn) nie mogą dotrzeć do naszych biur. Możemy przyjechać do każdego, kto będzie chciał skorzystać z naszych usług.

 

Opłata za usługę pobierana jest w formie kaucji, której wysokość uzależniona jest od regionu Polski:

  • woj. dolnośląskie i opolskie – kaucja w wysokości 1000 zł
  • pozostałe województwa – kaucja w wysokości 2000 zł

 

Możliwe jest również umównienie konsultacji na terenie całej Europy – wówczas kaucja jest ustalana indywidualnie.

Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów już dziś

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s