Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Organizacja pracy w Australii

 

Pola Byron Bay
Praca, praca, praca – każdy z Was o nią pyta i niemal każdy stresuje się, że jej nie znajdzie. Generalnie można powiedzieć, że gdyby nie lęk, że się pracy nie znajdzie, to do Australii jechałoby 10 x tyle osób ile jedzie.

 

Codziennie dostajemy od Was kilkanaście zapytań odnośnie tego, czy macie szanse na taką, czy inna pracę. Część z Was wysyła do nas swoje CV, listy motywacyjne i czasem nawet nic nie piszecie w mailu, sądząc, że po prostu do Was zadzwonimy i zaproponujemy konkretną ofertę.

W tym miejscu musimy Was jednak zmartwić – nie tylko my, ale nikt inny nie zagwarantuje Wam pracy! Jeśli ktoś mówi inaczej to ściemnia!

To jest właśnie ta bariera wyjazdowa, że albo ktoś wie, że znajdzie pracę, albo jego strach wygrywa i zostaje w Polsce.

 

Pamiętajcie, że w Australii to nie praca jest problemem tylko WIZA NA JAKIEJ JESTEŚCIE!!! Odpowiednia wiza to większa lub mniejsza szansa na lepszą lub gorszą pracę.

 

Do szybszego znalezienie pracy przyczynią się na pewno;

 

– dobra znajomość języka

– doświadczenie zawodowe

– otwartość na różnego rodzaje prace

– elastyczność godzinowa

– rodzina lub znajomi w Australii

 

Oczywiście czasem bywa tak, że ktoś jeszcze z poziomu Polski znajdzie sobie pracę, ale jest to naprawdę bardzo mało prawdopodobne i związane głównie z posiadaniem znajomości lub byciem specjalistą w jakiejś wąskiej dziedzinie, w której ciężko jest znaleźć fachowca na rynku australijskim

Istnieją też firmy pośredniczące w rekrutacji specjalistów do Australii, ale w Europie, znajdują się one jedynie na terenie U.K.

 

Oczywiście istnieją programy pracy, z których mogą korzystać Polacy, chcący legalnie pracować w Australii i wyjechać na gotowe – przykładem takiego programu jest praca na farmach w ramach I.R.E. – http://wyjazdyaustralia.pl/praca/praca-na-farmach-i-r-e/, czy VisitOZ – http://wyjazdyaustralia.pl/praca/praca-na-farmach-visit-oz/.

Jest to jednak praca w dość ograniczonym obszarze hodowli, czy upraw, często umiejscowiona na australijskim outback’u, zdala od cywilizacji. Taki charakter pracy trzeba po prostu lubić, mieć w nim doświadczenie i świadomość na co się porywamy.

 

Reasumując, jeśli chcecie rzeczowo porozmawiać o Waszych szansach na pracę w Australii, to powinniście zacząć od umówienia się z nami na konsultacje wizowe i dopiero po dopasowaniu wizy, będziemy mogli porozmawiać o realnych szansach na pracę.

 

Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów już dziś

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s