Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Colleges

 

SzkołyColleges to najtańsza forma edukacji w Australii.

 

Nie mają one bezpośrednich odpowiedników w Polsce, ale można je porównać do szkół zasadniczych, techników bądź studium policealnych – wszystko zależy od tego na jaki typ kursu się decydujemy.

 

Australijski rynek edukacyjny dzieli colleges na prywatne tzw. Business Colleges oraz państwowe TAFE (Technical and Further Education). Różnica pomiędzy nimi odnosi się głownie do ceny i prestiżu.

 

Kursy w prywatnych college’ach zaczynają się od 2500 A$/semestr i należą do najtańszych opcji edukacyjnych, natomiast kursy w TAFEs zaczynają się od 5000 A$/semestr. Podobnie z prestiżem, każdy TAFE przekłada się na bezproblemową kontynuację nauki na australijskim uniwersytecie i to często z przepisaniem pewnych przedmiotów, natomiast nie wszystkie college prywatne dają takie profity.

 

Nasi klienci mogą liczyć na organizację nauki w przeszło 100 college’ach w niemal każdym zakątku australijskiej cywilizacji. Chcąc podjąć naukę wystarczy, że podacie interesującą Was specjalizację oraz rejon w którym chcielibyście studiować. Zasugerowanie nam dodatkowo posiadanego przez Was budżetu, może stanowić bardzo pomocne ogniwo w naszym doradztwie

 

Pamiętajcie jednak, że wymogiem nauki w college’u, oprócz środków finansowych, jest odpowiedni poziom znajomości języka, który, zależnie od specjalizacji, może się wahać w przedziale IELTS 5.0-7.0 (General or Academic)

 

Strukturę nauki w college’ach wraz z długością kursów przedstawia poniższa tabela

 

Kwalifikacje  czas trwania  informacje dodatkowe
Certificate II  10-12 tygodni Wprowadzenie do specjalizacji, nie przekładające się na uznanie kwalifikacji zawodowych.
Certificate III  6 m-cy – 1 rok Najniższe uznane kwalifikacje zawodowe. Stanowią podstawę do uznania kwalifikacji zawodowych.
Certificate IV 6 m-cy – 1 rok Rozszerzone kwalifikacje zawodowe. Stanowią podstawę do uznania kwalifikacji zawodowych.
Diploma 1 – 2 lata Wyższe kwalifikacje zawodowe, poszerzone o aspekty teoretyczne.
Advanced Diploma 1 – 2 lata Najwyższe kwalifikacje, stanowiące często pomost do kontynuacji danej specjalizacji na uniwersytecie.

 

Logos_schools

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s