Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Adelaide

5518612274_ff58e2f9e9_bAdelaide to stolica stanu Południowa Australia. Z populacją nieco powyżej miliona mieszkańców, Adelaide plasuje się na piątym miejscu największych miast Australii.

Codzienne życie – przy minimalnych realnych stawkach na poziomie 17 A$ netto na godzinę, Adelaide ma jeden z najatrakcyjniejszych stosunków kosztów życia do zarobków. Jest to spowodowane głównie faktem relatywnie tanich mieszkań w stosunku do pozostałych stanowych stolic w Australii. Niskie bezrobocie i rozwinięta klasa średnia powodują, że w Adelaide życie płynie bardzo spokojnie, bez pośpiechu charakterystycznego dla Sydney lub Melbourne.

Przemysł– Adelaide jest jednym z większych centrum przemysłowym i medycznym Australii. Znajduje się tu kilkadziesiąt zakładów zbrojeniowych oraz kilkaset firm przemysłu ciężkiego. To właśnie tutaj swoje fabryki mają Holden (najpopularniejsza marka samochodów w Australii) oraz Mitsubishi

Edukacja –znajdują się tutaj trzy oddziały trzech publicznych uniwersytetów oraz jeden uniwersytet prywatny. Uczelnie wyższe mające swoje placówki w Adelaide to: Flinders University of South Australia, University of Adelaide, the University of South Australia oraz Torrens University Australia. Jest też kilka szkół z poziomu VET (colleges) oraz wiele szkół językowych

Kultura i rozrywka: Adelaide to miasto festiwali, których jest tutaj, w skali roku, najwięcej. Poza tym miasto słynie z rozlicznych festynów, targów, przedstawień oraz eventów. W granicach miasta oprócz nocnego życia wciąż kwitnie kultura, sztuka oraz teatr który jest uważany za jeden z najbardziej żywych aspektów życia kulturalnego miasta.

Klimat – ta część Australii to klimat śródziemnomorki z wilgotnymi zimami i suchym latem. Otwarty ocean i gorące lato nie dają nam żadnej wątpliwości, że znajdujemy się w jakimś egzotycznym miejscu, szczególnie pomiędzy grudniem a kwietniem, kiedy pogoda w Adelaide, to absolutna żyleta!

 

Jacy klienci wybierają Adelaide;  co ciekawe, mimo licznych zalet, Adelaide nie cieszy się dużym zainteresowaniem, głownie, na stosunkowo niewielką podaż prac dorywczych. Miasto to wybierane jest głównie przez osoby, które mają tam punkt zaczepienia w postaci; rodziny, znajomych, oferty pracy itd. Często też, zainteresowanie Adelaide jest warunkowane preferencjami emigracyjnymi. Południowa Australia jest stanem do którego emigracja jest stosunkowo łatwiejsza, niż w inne rejony Australii.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s