Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
australia@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Odbiór z lotniska

 

Sam noonan

Na Wasze życzenie, możemy się Wami zaopiekować również po wylądowaniu. Odbiór z lotniska to usługa, która dostępna jest we wszystkich miastach Australii objętych naszą ofertą edukacyjną i kierowana jest głównie do naszych klientów wyjeżdżających do Australii na wizę studencką.
Zależnie od wyboru usługi oraz miasta, z lotniska odbiorą Cię albo nasi przedstawiciele, albo przedstawiciele szkoły, do której jedziesz.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

  • szybko i bezpiecznie docierasz do miejsca zakwaterowania
  • nie ma ryzyka, że po dotarciu do mieszkania (gdy nie masz kluczy) nikt nie będzie na Ciebie czekał
  • osoba odbierająca udzieli praktycznych informacji, pokaże jak dojechać z danej lokalizacji do szkoły

 

Koszt

Odbiór z lotniska to usługa z reguły płatna, a stawka zależy od miasta, w którym jest ona świadczona. Odbiór z lotniska może być pojedynczą usługą, oferujemy go również w pakiecie innych usług.

 

W przypadku niezależnego odbioru z lotniska, jego cena waha się  między 100 a 200 AUD, a płatność następuje jeszcze przed wyjazdem. Oczywiście usługa ta jest dobrowolna i świadczona tylko na życzenie naszego klienta. Wielu z naszych klientów posiada rodziny lub znajomych w Australii i wówczas usługa ta byłaby jedynie niepotrzebnym kosztem.

 

Odbiór z lotniska a taksówka

Ofertę tę kierujemy głównie do osób, które jadą do Australii po raz pierwszy i nie mają możliwości samodzielnego zorganizowania sobie pewnego dotarcia do swojego zakwaterowania.

 

Co prawda cena taksówki jest niższa, jednak kierowca po zawiezieniu nas na miejsce odjedzie nie troszcząc się o to, czy możemy dostać się do domu, który wynajmujemy. Jeśli z różnych przyczyn okaże się, że dom jest pusty, to nie mając klucza, będziemy zmuszeni czekać pod drzwiami na któregoś z domowników. Kilkugodzinne oczekiwanie poprzedzone długim lotem i zmianą strefy czasowej nie należy z pewnością do przyjemności.

 

Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów już dziś

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!
Skontaktuj się z nami!

Konsultacje wizowe

Doradztwo imigracyjne

Jako jedyni w Polsce, konsultujemy wszystkie typy kategorie wizowe; emigracyjne, biznesowe, edukacyjne, pracownicze i turystyczne.

Nasza konkurencja również reklamuje się jako doradcy, ale de facto, skupiają się wyłącznie na wizach studenckich i nie potrafią odpowiedzieć na zadane im pytania. Na pytania poza edukacyjne nie udzielą Wam odpowiedzi, ewentualnie je zapiszą, lub poproszą o maila z zapytaniem i za kilka dni może jakaś odpowiedź do was przyjdzie.

Sugerujemy zadzwonić do nas i naszych konkurentów i zadać te same pytania, wtedy będziecie wiedzieć, kto jest konsultantem, a kto tylko udaje.

 

Pamiętajcie jednak, że jeśli chcecie porozmawiać o emigracji lub pracy w Australii, to musicie do nas przyjechać. Takiego doradztwa nie udzialamy ani telefonicznie ani mailowo.

Blog

blog Aus

Zapraszamy do lektury bloga o życiu i wyjazdach do Australii!

O nas

touring_australia_like_locals

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku.

 

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 20 lat.

 

Przez te lata:

 

  • pomogliśmy setkom naszych klientów wyjechać do Australii
  • stale doskonalimy i poszerzamy nasze usługi
  • dysponujemy najszerszą ofertą w Polsce
  • posiadamy najdłuższe doświadczenie i największą wiedzę w tematyce Australii w Polsce
  • organizujemy wiele imprez promujących Australię
  • współpracujemy blisko z ambasadą Australii w Polsce; 3 kolejnych ambasadorów Australii odwiedzało nasze biura

 

Naszą misją jest pomóc naszym klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

 

Wybierając się na drugi koniec świata zbadajcie wszystkie opcje i wybierzcie najlepszą. Mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Wciąż pracujemy nad naszym nowym portalem poświęconym tematyce Australii. Choć wiele z podstron pokrywa się z naszymi wcześniejszymi serwisami, to treści w nich zawarte są odświeżone i uaktualnione.

 

WyjazdyAustralia.pl to portal o charakterze czysto poglądowym, a treści w nim zawarte są przekazane w sposób ogólny. Od szczegółów jesteśmy my, czyli zespół specjalistów, którzy po 20 latach funkcjonowania na rynku odpowiedzą na każde Wasze, nawet najbardziej szczegółowe, pytanie.

 

Zachęcamy więc do zapoznania się z Australią i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Warszawskie konsultacje emigracyjne (listopad)

VisaJeśli chcecie poznać najnowsze ustalenia, to zapraszamy na comiesięczne konsultacje wizowe do naszego warszawskiego oddziału. W listopadzie spotykamy się po raz ostatni w tym roku. Data konsultacji, to jak zwykle ostatni czwartek miesiąca (30.11). Kolejna konsultacja dopiero w marcu, więc spieszcie się z rezerwacja miejsc, która jak zwykle telefonicznie 22 621 67 57 lub mailowo warszawa@pefect.wroc.pl.

Konsultacje wizowe

Czytaj więcej

x
s