Odbiór z lotniska

 

Sam noonan

Na Wasze życzenie, możemy się Wami zaopiekować również po wylądowaniu. Odbiór z lotniska to usługa, która dostępna jest we wszystkich miastach Australii objętych naszą ofertą edukacyjną i kierowana jest głównie do naszych klientów wyjeżdżających do Australii na wizę studencką.
Zależnie od wyboru usługi oraz miasta, z lotniska odbiorą Cię albo nasi przedstawiciele, albo przedstawiciele szkoły, do której jedziesz.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

  • szybko i bezpiecznie docierasz do miejsca zakwaterowania
  • nie ma ryzyka, że po dotarciu do mieszkania (gdy nie masz kluczy) nikt nie będzie na Ciebie czekał
  • osoba odbierająca udzieli praktycznych informacji, pokaże jak dojechać z danej lokalizacji do szkoły

 

Koszt

Odbiór z lotniska to usługa z reguły płatna, a stawka zależy od miasta, w którym jest ona świadczona. Odbiór z lotniska może być pojedynczą usługą, oferujemy go również w pakiecie innych usług.

 

W przypadku niezależnego odbioru z lotniska, jego cena waha się  między 100 a 200 AUD, a płatność następuje jeszcze przed wyjazdem. Oczywiście usługa ta jest dobrowolna i świadczona tylko na życzenie naszego klienta. Wielu z naszych klientów posiada rodziny lub znajomych w Australii i wówczas usługa ta byłaby jedynie niepotrzebnym kosztem.

 

Odbiór z lotniska a taksówka

Ofertę tę kierujemy głównie do osób, które jadą do Australii po raz pierwszy i nie mają możliwości samodzielnego zorganizowania sobie pewnego dotarcia do swojego zakwaterowania.

 

Co prawda cena taksówki jest niższa, jednak kierowca po zawiezieniu nas na miejsce odjedzie nie troszcząc się o to, czy możemy dostać się do domu, który wynajmujemy. Jeśli z różnych przyczyn okaże się, że dom jest pusty, to nie mając klucza, będziemy zmuszeni czekać pod drzwiami na któregoś z domowników. Kilkugodzinne oczekiwanie poprzedzone długim lotem i zmianą strefy czasowej nie należy z pewnością do przyjemności.

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy do kontaktu na specjalny nr telefonu: 533 986 936 lub przez formularz poniżej:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!