Praca w Australii

Praca w Australii

Praca w Australii – czy obawiasz się, że po wyjeździe będziesz miał problem ze znalezieniem pracy w Australii?

Nasza firma przedstawia różnego rodzaju wizy – edukacyjne, sponsorowane pracownicze, do pracy na farmach, typu Holiday & Work, czy przeznaczone dla absolwentów Politechniki Wrocławskiej.

Służymy doradztwem w wyborze najbardziej optymalnej oferty, opartym na ponad 22-letnim doświadczeniu i znajomości tamtejszego rynku pracy.

Praca w Australii

Kwestia pracy spędza sen z powiek większości osób wyjeżdżających do Australii. Codziennie odbieramy dziesiątki maili i telefonów z zapytaniami, czy macie szanse na pracę, kiedy ją znajdziecie lub ile będziecie zarabiać.

Musisz pamiętać, że najpierw należy zatroszczyć się o wizę, która umożliwi Ci podjęcie pracy. Praca w Australii uzależniona jest właśnie od niej. Wiza jest głównym warunkiem tego, jak szybko znajdziesz zatrudnienie. Należy pamiętać o tym, że aby w ogóle być branym pod uwagę przez pracodawców, należy mieć odpowiednie pozwolenie od państwa australijskiego. Jest nim właśnie decyzja wizowa.

Jest wiele typów wiz z możliwością pracy i zależnie od Twoich kwalifikacji, możesz ubiegać się o określony typ wizy.

Do najpopularniejszych wiz pozwalających na legalną pracę należą:

  • wizy edukacyjne
  • wizy pracownicze (sponsorowane)
  • Holiday & Work
  • wizy dla absolwentów PWr
  • wizy emigracyjne (stało-pobytowe)
  • special program visa (praca na farmach)

Pamiętajcie jednak, że poza wizą sponsorowaną oraz programem pracy na farmach (zarówno w opcji I.R.E, jak i VISIT OZ), nie macie gwarancji zatrudnienia.

Pozostałe wizy są tylko prawem pracy, a nie obietnicą otrzymania konkretnego stanowiska. Oczywiście posiadanie wizy z pozwoleniem na pracę to nawet więcej niż połowa sukcesu, jednak o pracę trzeba się postarać.

Jeśli chcesz się dowiedzieć na jaką wizę masz realne szanse, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami

Zapraszamy do kontaktu na specjalny nr telefonu: 533 986 936 lub na poniższym formularzu:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!