Doradztwo emigracyjne

Doradztwo imigracyjneEmigracja jest w Polsce wciąż tematem bardzo popularnym, zwłaszcza w przypadku tak atrakcyjnych krajów jak Australia. To zainteresowanie widać szczególnie w ilości kierowanych do nas zapytań. Bardzo cieszy nas fakt, że zwracają się Państwo właśnie do nas. Zawsze staramy się rzetelnie oraz w oparciu o profesjonalną, zgodną z aktualnymi przepisami wiedzę doradzić naszych klientom w kwestii wyjazdu.

Tego typu doradztwo jest możliwe tylko w ramach osobistej wizyty Państwa w naszych biurach, konsultacji zdalnej (on-line), bądź też w ramach usługi indywidualnej konsultacji.

Temat emigracji jest bardzo złożony i wymaga indywidualnej, szczegółowej analizy każdego z aplikantów. Nie udzielamy więc informacji szczegółowych dotyczących emigracji przez telefon lub e-mail.

Prosimy wszystkie osoby zainteresowane tą usługą o telefoniczne rezerwowanie terminów spotkań w naszej wrocławskiej centrali lub warszawskim oddziale.

Konsultacje we Wrocławiu

Spotkania we wrocławskiej centrali odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20. Możliwość spotkania zależy jedynie od dostępności naszego konsultanta. W wyjątkowych okolicznościach, spotkania mogą odbywać się w innych dniach i godzinach.
W celu umówienia konsultacji proszę zadzwonić pod numer +48 533 986 936 i ustalić termin i godzinę spotkania. Możliwe jest również ustalenie terminu mailowo, ale jest to zdecydowanie mniej efektywne.

Konsultacje zdalne (on-line)

Coraz częściej klienci wybierają właśnie taką formę konsultacji. W tym przypadku elastyczność terminów jest największa, a i formuła jest najwygodniejsza dla klienta, gdyż może uczestniczyć w konsultacji, będąc w dowolnym miejscu z dostępem do internetu i urządzeniem, które poza dostępem do sieci, obsługuje kamerę, mikrofon i głośnik. Konsultacje są dostępne niemal codziennie, w godzinach 10-20.

Konsultacje w Warszawie

W naszym warszawskim organizujemy specjalne sesje konsultacyjne, podczas których możemy obsłużyć maksymalnie 7 osób (ograniczenia związane z godzinami pracy biurowca). Każda z nich będzie miała maksymalnie godzinę konsultacji.

W związku z tym, że nie wszyscy nasi interesanci dotrzymywali terminów, zabierając tym samym miejsce innym, zdecydowanym osobom, postanowiliśmy w przypadku warszawskich konsultacji wprowadzić kaucję 500 zł netto, którą będziemy pobierać od wszystkich chętnych na spotkanie z naszym konsultantem. Jeśli klient przez rok od spotkania skorzysta z naszych usług, to kwota w całości zostanie naliczona na poczet przyszłej umowy, natomiast jeśli nie skorzysta z naszych usług, kaucja będzie opłatą za konsultacje.

Termin konsultacji w Warszawie pojawia się w formie news’a na stronie głównej naszego portalu – zazwyczaj jest to ostatni czwartek miesiąca.  W celu umówienia spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą infolinią na +48 533 986 936.

Konsultacje indywidualne

Każdy klient, który jest zainteresowany wyjazdem do Australii może skorzystać z indywidulanych konsultacji w swoim miejscu zamieszkania. Usługa ta kierowana jest do tych wszystkich osób, które z braku czasu (bądź innych przyczyn) nie mogą dotrzeć do naszych biur. Możemy przyjechać do każdego, kto będzie chciał skorzystać z naszych usług.

Opłata za usługę pobierana jest w formie kaucji, której wysokość uzależniona jest od regionu Polski:

  • woj. dolnośląskie i opolskie – kaucja w wysokości 1000 zł netto
  • pozostałe województwa – kaucja w wysokości 2000 zł netto

Możliwe jest również umównienie konsultacji na terenie całej Europy – wówczas kaucja jest ustalana indywidualnie.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy do kontaktu na specjalny nr telefonu: 533 986 936 lub na poniższym formularzu:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!