Emigracja do Australii

Dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie sprawić, że Twoja emigracja do Australii przebiegnie szybko i sprawnie – od momentu gromadzenia dokumentów, poprzez proces wizowy, wydanie (otrzymania) wizy, aż do samego wyjazdu.

Emigracja do Australii

Marzysz o wyprowadzce do dalekiej i egzotycznej Australii, ale przeraża Cię ogrom formalności, którymi musisz zająć się przed wyjazdem? Z myślą o takich sytuacjach stworzyliśmy firmę PERFECT – specjalistę od organizacji wyjazdów sezonowych, edukacyjnych i stałego pobytu na południe globu. Pomagamy naszym klientom w organizacji wyjazdów do Australii już ponad 22 lata!

Emigracja do Australii – biznesowa, rodzinna, zawodowa

Australia to kraj posiadający jedną z najlepiej rozwijających się gospodarek na świecie, nic więc dziwnego, że możliwość wyjazdu przyciąga coraz więcej zainteresowanych.

Wyjazd do innego kraju – zwłaszcza tak odległego, to bardzo ważna, przełomowa decyzja w życiu każdego człowieka. Emigracja do Australii to główne zadanie naszej firmy – pomagamy w tym osobom indywidualnym, parom i całym rodzinom już od 1995 roku.

Wyjazdy organizowane przez Perfect podzieliliśmy na trzy typy:
zawodowe,
rodzinne,
biznesowe.

Pierwsze i trzecie wyjazdy skierowane są do wszystkich, dla których emigracja wiąże się z otworzeniem własnej firmy lub zatrudnieniem w Australii.
Pierwsza, to najpopularniejsza droga, związana z subiektywną atrakcyjnością zawodową aplikanta. Pod uwagę bierze się tutaj; zawód wyuczony, wykonywany, staż I znajomość języka. Z naszej oferty mogą skorzystać potencjalni inwestorzy, kierownicy oraz pracownicy korporacji międzynarodowych lub poszerzających działanie o nowe rynki. Tego rodzaju emigracja jest jedną z form stałego pobytu, dlatego wymaga, tak jak i inne spełnienia szeregu formalności jeszcze przed wyjazdem.

Propozycja Family migration to tzw. łączenie rodzin, które dotyczy osób posiadających w Australii bliską rodzinę; rodzica, dziecko, dziadków oraz rodzeństwo krewnych mieszkających w tym kraju na stałe (rezydentura lub obywatelstwo). W ramach tej kategorii funkcjonuje również wiza partnerska I narzeczeńska związane z emigracją osoby którą łączą bliskie relacje z obywatelem lub rezydentem Australii. Te relacje mogą odnosić się do;
chęci zawarcia związku małżeńskiego
przebywania w “konkubinacie” przez okres minimum 12 m-cy (dopuszczone są również związki jednopłciowe)
przebywania w związku formalnym (małżeństwo)

Trzeci typ odnosi się głownie do osób majętnych, chcących dokonać pokaźnych inwestycji na tynku australijskim.

Nie wiesz, czy kwalifikujesz się na emigrację? Polecamy nasze konsultacje w Warszawie i Wrocławiu.

Załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności

Jesteśmy po to, aby ograniczyć Ci stres i zamieszanie związane z Twoją emigracją do Australii. Doskonale wiemy, jakie wymogi muszą spełniać osoby, które chcą wyjechać tam na stałe. Niezależnie od celu wyjazdu zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności, m.in.:

– pomagamy w wyborze właściwego rodzaju wizy,
– zapewniamy doradztwo emigracyjne,
– pomagamy w kompletowaniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji,
– weryfikujemy szanse na daną formę pobytu, np. wyjazd rodzinny czy zawodowy

Porady i konsultacje przed wyjazdem do Australii
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka do tak odległego miejsca to ważna, życiowa decyzja, z którą wiąże się wiele pytań i wątpliwości. Wszystkim, poważnie zainteresowanym tematem, oferujemy szerokich wachlarz opcji konsultacyjnych włącznie z konsultacjami u klienta w domu (dotyczy terenu całej U.E.), na które możesz umówić się telefonicznie. Jak zacząć? Skontaktuj się z nami telefonicznie, a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Głównym celem naszych konsultacji jest przede wszystkim ocena realnych szans na otrzymanie wizy i wyjazd.

Podczas Twojej wizyty w naszym oddziale dzielimy się naszą bogatą wiedzą na temat Australii, którą warto zdobyć jeszcze przez wyjazdem. Dotyczy to między innymi wyboru najszybszego sposobu na otrzymanie wizy czy zaznajomienia z przepisami prawnymi dotyczącymi wyjazdu.

Emigracja do Australii może odbywać się na różne sposoby, a wybór opcji powinien być poparty szczegółową weryfikacją aplikanta i wybraniem dla niego odpowiedniej ścieżki emigracyjnej.

  • Jeśli ktoś ma kwalifikacje, które są pożądane przez australijski departament emigracji i ma szanse na ich uznanie przez odpowiednią australijską organizacje, to jego ścieżką będzie emigracja zawodowa.
  • Jeśli ktoś ma bliską rodzinę w Australii; rodzica, dziecko, dziadków lub rodzeństwo, to wówczas wysoce prawdopodobna może się okazać emigracja rodzinna.
  • Jeśli natomiast ktoś posiada duże zaplecze finansowe (od 1,5 mln. A$) i chciałby otworzyć, rozwijać lub przenieść swój biznes do Australii, to wówczas mamy do czynienia z emigracją biznesową. Istnieją też opcje łączenia różnych wariantów emigracji np. zawodowej i rodzinnej – dzieje się tak wtedy, gdy aplikant spełnia wymogi dla przynajmniej dwóch trybów emigracyjnych – wtedy dokonujemy wyboru najbardziej optymalnej drogi.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji – pod specjalny nr telefonu: 533 986 936 , lub na formularzu poniżej:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!