Doradztwo edukacyjne

Doradztwo edukacyjneJako pierwsi w Polsce zajęliśmy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym związanym z rynkiem australijskim.

Przez niemal dwadzieścia lat działalności nawiązaliśmy współpracę z ponad dwustoma szkołami z każdego poziomu edukacji (szkoły językowe, colleges i uniwersytety).

Szkoły te znajdują się na terytorium wszystkich stanów Australii, co powoduje, że możemy Was wysłać niemal do każdego wybranego przez Was miejsca.

Przy tak dużym wyborze nasz klient zawsze staje przed trudną decyzją; jaką szkołę wybrać, na ile, w jakim mieście? To czy ktoś wybierze Perth, czy Sydney ma duże znaczenie, bo każde miasto ma swój klimat i specyficzny styl życia.  Podobnie jest przy wyborze kursu; dwa kursy o tej samej nazwie mogą znacznie się różnić.

Nasza praca polega na profesjonalnym doradztwie, dzięki któremu nie będziecie musieli samodzielnie zdobywać informacji, ale będziecie mogli polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe doradztwo edukacyjne. Pomagamy im wybrać uczelnię lub szkołę, miasto i region spełniający ich oczekiwania. Pamiętacie, że to Wy decydujecie gdzie chcecie jechać, my jedynie te miejsca nazywamy.

Za nasze doradztwo edukacyjne nie pobieramy żadnych opłat.

Nie jest tajemnicą, że agenci edukacyjni są finansowani przez podmioty australijskie, a gratyfikacje te nie wpływają na zwiększenie kosztów nauki dla klienta. Często także otrzymujemy od szkół australijskich specjalne zniżki lub pakiety, które możemy zaoferować naszym klientom.

Nie ma zatem możliwości tańszego zorganizowania wyjazdu samodzielnie.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zapraszamy do kontaktu z nami.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!