Praca w Australii dla inżynierów

Jesteś inżynierem z minimum rocznym doświadczeniem zawodowym?

Znasz bardzo dobrze język angielski?

Chciałbyś pracować w Australii jako inżynier?

Zacznij od uznania Twoich kwalifikacji inżyniera w Australii, bo to otworzy przed Tobą nowe możliwości!

Australia to jeden z najlepszych krajów do życia.

Przyjazny klimat, zrelaksowany styl życia, życzliwi ludzie, tysiące kilometrów plaż, stabilny system polityczny i gospodarczy, bezpieczeństwo, bardzo wysoka jakość życia, bardzo wysokie zarobki pracowników – szczególnie specjalistów (np. inżynierów).

Czy wiesz, że Ty także możesz tam żyć i pracować? Czy chciałbyś przenieść się do Australii na krócej, na dłużej lub na zawsze?

Zarabiać minimum tyle, aby wystarczyło na spokojne, dostatnie i godne życie dla całej rodziny (a często jeszcze dużo więcej)?

Jak się do tego zabrać, od czego zacząć, jakie są procedury, w jaki sposób starać się o odpowiednią wizę i pracę?

Możesz samodzielnie zgłębiać internet, pytać różnych ludzi na rozmaitych forach i zebrać różne (często sprzeczne ze sobą) informacje i opinie. Ktoś wyjechał 10 lat temu i zrobił tak, a ktoś inny jeszcze inaczej, itp. Przebić się samodzielnie przez różne przepisy nie jest łatwo, a jeśli już wiadomo, co trzeba zrobić, to nie ma pewności, czy zrobisz to właściwie.

PERFECT specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do Australii od ponad 23 lat (!).

Pomogliśmy już setkom naszych klientów wyjechać do Australii, wielu z nich mieszka tam na stałe, mając stały pobyt lub obywatelstwo.

Znamy aktualne procedury i przepisy australijskie, zajmujemy się tym od wielu lat.

Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Z nami będzie to proste. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie procedury, pokażemy możliwości, jakie Australia ma dla Ciebie.

Sprawdź, jakie masz szanse na pracę w Australii. Inżynierowie są tam bardzo poszukiwani, ale inżynier z dyplomem polskiej uczelni nie jest jeszcze automatycznie inżynierem uznanym w Australii do celów wizowych (niestety – Australia nie jest w Unii Europejskiej, chociaż przedstawiciele Australii dołączyli niedawno do konkursu piosenki Eurowizji 🙂

Pomożemy Ci uznać Twoje kwalifikacje w Australii – co otworzy przed Tobą nowe możliwości.

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne konsultacje. Skorzystaj z poniższego formularza:

 

 

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!