Poznaj Australię

Australia_collage_09

Wyjazdy krótsze i dłuższe

Australia to jeden z krajów, do których wyjeżdża coraz więcej osób: turystycznie, edukacyjnie, do pracy czy na stałe. Kilkumiesięczna bądź paroletnia edukacja w tym oddalonym od Polski kraju pozwoli na dogłębne poznanie kultury i lokalnych zwyczajów.

Wyjazdy dłuższe, powyżej 3 miesięcy są zwykle związane z wiza edukacyjną. Może otrzymać ją każdy, kto wykupi dowolną naukę na minimum 12 tygodni, spełniając równocześnie pewne warunki (m.in. GTE). Głównym atutem tej wizy jest pozwolenie o pracę oraz prawo do założenia własnej działalności gospodarczej. To najczęściej wybierana wiza z pozwoleniem o pracę przez obywateli Polski. Przy tego typu wyjazdach, nasza firma nie pobiera opłat za obsługę!

Nie samą pracą człowiek żyje, więc przygotowaliśmy coś również dla tych, którzy wybierają się na drugi koniec świata w celach typowo turystycznych, a nie interesuje ich nauka ani emigracja do Australii. Obsługujemy turystów w sposób kompleksowy – pomagamy zorganizować wizy, załatwiamy bilety na przelot i ustalamy z klientami szczegółowy plan całej podróży. Wybierając naszą ofertę możesz mieć pewność, że spędzisz w tym egzotycznym kraju wakacje swojego życia.

 

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!