Wizy pracownicze (sponsorowane) stałe

 

praca na kontrakcieWielu z Was przychodzi do nas z chęcią aplikowania o wizę pracowniczą. Jeśli jesteście po studiach, znacie dobrze język angielski i macie mniej niż 31 lat, zawsze możemy próbować starać się o wizę Work & Holiday.

 

Jeśli natomiast jesteście najbardziej zainteresowani emigracją wraz z gwarancją pracy, to niestety musicie mieć pracodawcę/sponsora, dzięki któremu będziecie mogli wystąpić o wizę pracowniczą stałą . Wiza taka jest przyznawana na stałe w oparciu o podpisany kontrakt z pracodawcą australijskim

 

W takim przypadku mamy do czynienia głównie z dwoma typami wiz;

Subclass 186 – wiza wydawana osobom, których pracodawca-sponsor, oferuje kontrakt nie krótszy niż dwa lata. Wizę otrzymuje się wtedy, gdy australijski przedsiębiorca nie ma możliwości znaleźć odpowiedniego pracownika na tamtejszym rynku pracy.

Subclass 187 –wiza wydawana pracownikom, którzy zatrudnieni będą u pracodawcy-sponsora, który działa na terenie Australii regionalnej (mniejsze zaludnienie). Posada, którą obejmuje pracownik musi mieć pełny wymiar godzin, a czas zatrudnienia wynosić minimum 2 lata.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu osobistego

Nr telefonu: 533 986 936 lub formularz poniżej:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!