Australia Work and Study

W Stanach Zjednoczonych funkcjonuje program Work and Study, który nie daje prawa pracy studentom z zagranicy, natomiast w w Australii Work and Study daje możliwość legalnej pracy. To właśnie połączenie nauki (rozwoju) i możliwości pracy (bilansowanie kosztów życia), czyni ten program najpopularniejszym wśród wszystkich programów, które oferujemy naszym klientom.

Work nad Study

Ogromnymi zaletami programu „Praca i nauka” jest fakt, że aby wziąć w nim udział, nie trzeba mieć w Polsce statusu studenta i dobrze posługiwać się językiem angielskim, a także mieścić się w określonym przedziale wiekowym.

Jeżeli wyjedziesz do Australii z programu Work and Study, możesz legalnie pracować 40 godzin/2 tygodnie w czasie kursu, a w sezonie wakacyjnym bez ograniczeń czasowych.

Korzystający z programu uczniowie pracują zazwyczaj w branżach takich, jak hotelarstwo, gastronomia, i usługi, a także w biurach, przy opiece nad dziećmi i w ogrodnictwie. Stawki za godzinę wahają się w przedziale 16-25 A$ netto , a podstawą do wyjazdu w ramach programu, jest uzyskanie wizy studenckiej.

Co zyskujesz w ramach programu Work and Study?

  • Przygodę, która trwa od 3 miesięcy do nawet kilku lat, możliwość nauki, pracy i korzystania z dobrodziejstw Australii.
  • Doradztwo w kwestiach wyboru odpowiedniego miasta, szkoły, kursu językowego i kompleksową pomoc konsultantów.
  • Scholarschips.
  • Oferty pracy w prestiżowych hotelach, restauracjach i innych firmach usługowych.
  • Ubezpieczenie medyczne, rezerwację biletów lotniczych, pozwolenie na legalną pracę.
  • Studenckie praktyki zawodowe i studia w prestiżowych uniwersytetach i college’ach.
  • Możliwość rozwijania zdolności językowych i zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szansę na zawarcie nowych znajomości, pozyskanie kontaktów biznesowych i poznanie odmiennej kultury.

 

Program „Nauka i Praca”, to popularny u nas Work and Study Australia, Żeby do niego przystąpić, nie musisz być studentem, a jedynie wyrazić chęć podjęcia takiej nauki w szkole australijskiej. Może to być szkoła językowa, college lub uniwersytet, a kurs musi spełniać wymogi uzyskania wizy studenckiej (nie każdy kurs się kwalifikuje).

Australia jest coraz popularniejszym krajem, do którego wyjeżdża się na studia. Wysokie zarobki, wyjątkowo przyjazny klimat i mnogość atrakcji turystycznych sprawiają, że program „Nauka i praca” cieszy się coraz większym powodzeniem. W Perfect Study Work Travel pomagamy przystąpić do programu i załatwić wszelkie formalności. Jeżeli chcesz przeżyć przygodę życia, pracować, uczyć się i poznawać świat – skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie dokumenty i zadbamy o Twoją bezpieczną podróż.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy do kontaktu na specjalny nr telefonu: 533 986 936 lub przez formularz poniżej:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!