Emigracja zawodowa

 

emigracja zawodowa

Jeśli myślisz o emigracji do Australii, to najprostszą drogą do takiego celu jest staranie się o pobyt stały na podstawie kwalifikacji zawodowych – najlepiej tych poszukiwanych przez rząd australijski lub rządy stanowe.

 

Czy Australia potrzebuje Twojego zawodu?

Warto najpierw sprawdzić, czy Twój zawód i Twoje umiejętności wystarczą, abyś mógł starać się o pobyt stały z Polski, czy też konieczne będzie zdobycie innych kwalifikacji w Australii. Najszybszym i najlepszym sposobem na ocenę szans jest skorzystanie z bezpłatnych konsultacji emigracyjnych.

W wypadku udanej weryfikacji…

Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, jesteś szczęściarzem! Teraz musisz już tylko zdać egzamin językowy IELTS, aby złożyć wniosek o pobyt stały. Jeśli nie znasz angielskiego, możesz wyjechać do Australii na kilkumiesięczny kurs językowy, który przygotuje Cię jednocześnie do zdania egzaminu. Wówczas będziesz mógł złożyć wniosek o pobyt stały i spokojnie oczekiwać na pozytywną decyzję mieszkając i pracując w Australii.

A jeśli się nie kwalifikujesz?

Jeśli Twoje kwalifikacje nie są wystarczające do ubiegania się o pobyt stały,  możesz je uzupełnić  do wymaganego minimum lub zdobyć nowy zawód. Oba te cele możesz realizować w Australii na wizie studenckiej.
Wiele osób znajdując swój zawód na liście zawodów poszukiwanych w Australii, automatycznie uznaje go za równoważny australijskiemu odpowiednikowi i wydaje im się, że wystarczy złożyć wniosek, a zostanie on pozytywnie rozpatrzony. Niestety – warunki uznawania kwalifikacji zagranicznych przez instytucje australijskie nie są takie proste i rozpoczęcie procedury uznawania kwalifikacji i procedury imigracyjnej kończy się często wydaniem dużej kwoty pieniędzy i rozczarowaniem.
Przed złożeniem aplikacji warto zweryfikować swoje szanse. Robimy to bezpłatnie podczas konsultacji w naszych biurach. Szanse na emigrację przez kwalifikacje zawodowe weryfikujemy w oparciu o aktualne przepisy i regulacje prawne oraz nasze prawie 20 letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Po co płacić za coś, co można mieć bezpłatnie, szybko i profesjonalnie?
Jeśli jeszcze nie spełniasz warunków, doradzimy Ci co zrobić, aby Twoje plany i marzenia się spełniły!

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji – pod specjalny nr telefonu: 533 986 936, lub na formularzu poniżej:

Konsultacje wizowe

O nas

Wiza studencka dla wszystkich

Pobierz broszurę!